Dworzec tatrzański – zorganizuj imprezę firmową

18 kwietnia 2022 by Brak komentarzy

Dworzec Tatrzański to jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych obiektów w podhalańskiej części Tatr. Jest to idealne miejsce na organizację niezapomnianej imprezy firmowej lub rodzinnego spotkania.

To oryginalne miejsce posiada duży parking dla gości, a także kilka sal konferencyjnych i sal bankietowych do wyboru. Można tu również skorzystać ze słonecznego tarasu i przestronnych ogrodów, które stwarzają cudowne plenery dla fotografii lub innych pamiątek ze spotkania.

Kawiarnia Dworzec Tatrzański oferuje doskonałe jedzenie. Specjalnością są tradycyjne potrawy regionalne, które zachwycają gości swym smakiem i aromatem. Możesz również skorzystać z domowej pizzy oraz innych dań fast-foodowych, które usatysfakcjonują całą grupę.

Miejsce to słynie z bogatego dziedzictwa historycznego, poczynając od zabytkowej zabudowy a skończywszy na pięknym malarstwie o tematyce górskiej. Jak wiadomo, region Podhala kojarzy się z folklorami i tańcami, dlatego organizatorzy pomogą wzbogacić wydarzenie o tradycyjny program rozrywkowy, akompaniujący muzykę regionalnego stowarzyszenia ludowego lub profesjonalną orkiestrę.

Dworzec Tatrzański to idealne miejsce na organizację imprezy firmowej. Położony w górach Tatr i otoczony naturą, jest idealnym miejscem, aby uciec od codzienności i połączyć pracę z przyjemnościami.

Zaplanowanie tego terminu może być czasochłonne, ale wybranie właściwego miejsca jest doskonałym pierwszym krokiem dla każdego organizującego imprezę. Dworzec Tatrzański oferuje przestronne sale ze starannie dopasowanymi udogodnieniami, a także oferty kompleksowych usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz łatwo zorganizować atrakcyjny program wycieczek po Morskim Oku lub Smrekowcu, a także innych miejscach charytatywnych i historycznych.

Wspaniały widok na panoramę Tatr i cudowna atmosfera sprawia, że imprezy firmowe w Dworcu Tatrzańskim są niezapomniane. Profesjonalne usługi cateringowe, możliwość rezerwacji noclegów, a także parking oraz transpor dla gości sprawią, że ten wyjazd będzie czymś wyjątkowym.

Dworzec Tatrzański oferuje jedne z najpiękniejszych widoków w okolicy. Takie miejsce będzie idealnym wyborem, jeśli planujecie firmową imprezę integracyjną. W Dworcu można organizować rozmaitego rodzaju przyjęcia. Od prostej kolacji po rozrywkowe imprezy, jak imprezy tematyczne, sesje DJ-skie itp.

Zorganizowanie takiego wydarzenia sprawi, że goście będą się świetnie bawić w pięknym otoczeniu górskiego krajobrazu. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej lub innych odpowiednich pomieszczeń. Jeśli zaś chodzi o kuchnię, to Dworzec dysponuje szerokim menu, składającym się z tradycyjnych potraw regionalnych.

Tutaj można także wypożyczyć sprzęt turystyczny i przejechać prosto do centrum Zakopanego – jednocześnie ciesząc się odpowiednio dostosowaną trasą. Dla osób szukających relaksu proponujemy zabawy i zorganizowanie ogniska albo grila, lub po prostu przesiadywanie na tarasie z grafikami Tatr.

Jego zabytkowa architektura oraz kilometrowe widoki i sąsydki maja w sobie coś magicznego. Oprócz tego nie brakuje miejsca do relaksu i jedzenia.

Konferencja w Dworcu Tatrzańskim będzie przebiegła bez żadnych przeszkód. Sala konferencyjna dworca posiada pełne wyposażenie techniczne potrzebne do prowadzenia sesji biznesowych – projektor, ekrany, łącza audio-wideo itp.

Jeśli Twoja impreza firmowa będzie się składać z większej liczby gości, zawsze możesz skontaktować się z okolicznymi hotelami – mają one dużą ilość apartamentów i pokojów, które bardzo dalego poza wszelkie oczekiwania.

Jeśli chcesz dać swobodny i relaksacyjny charakter twojej imprezie firmowej, postaw na bliska obiekty sportowe i rekreacyjne – lokalne lody, sauna tatrzańska , basen lub aquapark. Będzie to doskonałe uzupełnienie każdego spotkania biznesowego.

Organizując imprezę firmową na dworcu tatrzańskim musisz też zadbać o rozrywkę dla uczestników. Na miejscu istnieje wiele osobnyckich atrakcji – od gier planszowych do quizzów, nietuzinkowych quizów i konkursów – co powoduje, że Twój event najdzie si upamiętniany na długo po jego zakończeniu.

Do tego dochodzi obsługa gastronomii – restaura lokation oferuje przystawki, dania głowne, desery oraz napoje dla gości – wszystko w sposob profesionalny i ekskluzywny.